• czerna1.jpg
  • czerna2.jpg
  • rzepak.jpg
  • odra.jpg
  • chaber.jpg
STRONA ARCHIWALNA - aktualny adres strony to https://www.zukowice.pl
Start
czwartek, 03 grudnia 2020
SPOTKALI SIĘ ABY ŚWIĘTOWAĆ Z OKAZJI DNIA SOŁTYSA Drukuj
czwartek, 12 marca 2020
W Gminie Żukowice odbyła się uroczystość z okazji Dnia Sołtysa, święto obchodzone w celu wyrażenia uznania wszystkim sołtysom, czyli przedstawicielom lokalnych, wiejskich społeczności.

W podziękowaniu za ich społeczną pracę i działania na rzecz mieszkańców, Wójt Gminy Żukowice Krzysztof Wołoszyn, zaprosił sołtysów do sali Urzędu Gminy na uroczysty poczęstunek, aby uczcić obchody Dnia Sołtysa w naszej gminie.

- Chciałbym pogratulować wszystkim sołtysom licznych sukcesów i działań na rzecz rozwoju swoich miejscowości i całej gminy. Ponadto dziękuję za sumiennie wykonywaną pracę, poświęcenie prywatnego czasu dla budowania wspólnoty na wsi oraz życzę zdrowia, wytrwałości w tej trudnej, społecznej pracy, satysfakcji z wykonywania codziennych obowiązków, przyjaznych relacji z mieszkańcami oraz wszelkiej pomyślności – mówił Wójt Gminy Żukowice – Krzysztof Wołoszyn

Po tym krótkim wystąpieniu przyszedł czas na drobne upominki – wójt wręczył sołtysom pamiątkowe upominki oraz pisemne podziękowania za zaangażowanie i pomoc w działaniach na rzecz lokalnej społeczności.

GALERIA ZDJĘĆ
 
Top! Do góry