• chaber.jpg
  • odra.jpg
  • czerna2.jpg
  • czerna1.jpg
  • rzepak.jpg
STRONA ARCHIWALNA - aktualny adres strony to https://www.zukowice.pl
Start
wtorek, 24 listopada 2020
DOFINANSOWANIE NA WYMIANĘ ŹRÓDEŁ CIEPŁA – DOSTĘPNE KRYTERIA OCENY WNIOSKÓW Drukuj
czwartek, 04 czerwca 2020
 
Informujemy, że niebawem rozpocznie się nabór wniosków na wymianę źródeł ciepła w ramach projektu pn. „Program grantowy na wymianę źródeł ciepła w budynkach mieszkalnych z terenów wybranych gmin Legnicko-Głogowskiego Obszaru Interwencji”. Mieszkańcy będą mogli ubiegać się o grant na wymianę źródła ciepła w wysokości 85% wydatków kwalifikowalnych nie więcej niż 35 tysięcy złotych.

Zapraszamy do zapoznania się z Kryteriami oceny wniosków - dostępne w linku: https://tiny.pl/79j6r

Na bieżąco będziemy Państwa informować m. in. o planowanym terminie naboru wniosków, dostępności wzoru formularza wniosku czy możliwości skorzystania z porady eksperta w zakresie doboru źródła ciepła.

Przypomnijmy projekt grantowy realizowany jest przez Gminę Żukowice wspólnie z Gminami Polkowice (Lider projektu), Miejską Głogów, Głogów, Jerzmanowa, Kotla, Przemków i Radwanice.

Punkt kontaktowy dla mieszkańców Gminy Żukowice:

Urząd Gminy Żukowice, Żukowice 148, 67-231 Żukowice
Barbara Ratowska, tel. 76 83 14 241, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Marta Strzałkowska, tel.76 83 14 241, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 
Top! Do góry