STRONA ARCHIWALNA - aktualny adres strony to https://www.zukowice.pl
Start
wtorek, 18 maja 2021
WYBORY PREZYDENCKIE 2020 Drukuj
poniedziałek, 13 lipca 2020
Szanowni Państwo,
Mieszkańcy Gminy Żukowice
 

Pragnę serdeczne podziękować Wszystkim Mieszkańcom Gminy Żukowice, którzy wzięli udział w tegorocznych wyborach prezydenckich, spełniając tym samym obywatelski obowiązek i oddając swój głos na jednego z kandydatów. Mimo wielu ograniczeń i niedogodności spowodowanych zagrożeniem rozprzestrzeniania się wirusa Covid-19 frekwencja w naszej gminie wyniosła blisko 71 %, za co serdecznie wszystkim dziękuję.

Pragnę również serdecznie podziękować Przewodniczącym, Zastępcom, Operatorom Informatycznym oraz Członkom Obwodowych Komisji Wyborczych za pracę w przygotowaniu i przeprowadzeniu wyborów na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Praca w takich sytuacjach jest zawsze niezwykle  odpowiedzialna. To przecież w dużej mierze od Was zależy jak szybko zostaną ogłoszone wyniki wyborów.

Oprócz wyborów prezydenckich wzięliśmy udział w „Bitwie o głosy” czyli walce o nowy wóz strażacki dla poprawy bezpieczeństwa Naszych mieszkańców. Wielkie słowa uznania kieruję przede wszystkim do Naszych strażaków, sołtysów, radnych, społeczników i wszystkich mieszkańców za ogromne zaangażowanie i walkę o najwyższą frekwencję, która mogła przynieść sukces w postaci nowego auta strażackiego. Wszyscy Państwo wykazaliście ogromną determinację, wolę walki o każdy głos. Tym razem nie udało się. Zajęliśmy bardzo wysokie 3 miejsce, ale to zbyt mało aby odnieść sukces i otrzymać auto. Takie jest życie. Ten wynik pokazuje jednak, że można na Państwa zawsze liczyć, że potrafimy zjednoczyć się dla wspólnego dobra.

Jestem dumny z Wszystkich Państwa i wierzę, że marzenia strażaków i tak spełnimy, już niebawem. 

                                                                   
                                                                                             Krzysztof Wołoszyn
                                                                   
                                                                                            Wójt Gminy Żukowice
 
 

  • Frekwencja w II turze wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w 2020 r. w Gminie Żukowice.


 
 
 
Top! Do góry