STRONA ARCHIWALNA - aktualny adres strony to https://www.zukowice.pl
Start
niedziela, 14 kwietnia 2024
FERIE Z FILMEM Drukuj
poniedziałek, 17 lutego 2020
Uczniowie Szkoły Podstawowej im. św. Floriana w Brzegu Głogowskim rozpoczęli ferie zimowe i w związku z tym mają różne plany na aktywny i atrakcyjny wypoczynek.

10 lutego 2020 roku, w poniedziałkowy poranek, dziewczęta i chłopcy, którzy zostali laureatami akcji Samorządu Uczniowskiego pod hasłem ,,Strefa ciszy”, skorzystali z możliwości obejrzenia filmu w Cinema 3D w Głogowie.

Ta oferta była skierowana do miłośników kina, którzy tym razem zobaczyli francuski film pt. ,,Chłopiec i wilk” opowiadający o spotkaniu wielopokoleniowej  rodziny z okazji 80 – tych urodzin babci Sary. Uczestnicy rodzinnego zjazdu nie tylko przygotowują się do wspaniałej uroczystości, ale także poznają historię babci o tajemniczym wilku, który ma niebawem po nią powrócić.

Tą opowieścią szczególnie przejęli się wnukowie i postanawiają ratować jubilatkę. Ta ciepła i momentami humorystyczna fabuła skłania widzów do wzruszeń i głębokich przemyśleń.

Dziewczęta i chłopcy zgodnie stwierdzili, że warto korzystać z różnych form  spędzania wolnego czasu, by były nie tylko okazją do wypoczynku, ale także rozwijały pasje i zainteresowania.

GALERIA ZDJĘĆ
 
Top! Do góry