STRONA ARCHIWALNA - aktualny adres strony to https://www.zukowice.pl
Start
sobota, 24 lutego 2024
„DAR SERCA DZIECIOM Z POWIATU” - FERIE NIE MUSZĄ BYĆ NUDNE Drukuj
poniedziałek, 24 lutego 2020
W ogromną salę zabaw zamieniła się  na kilka godzin sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Nielubi, celebrując tym samym kończące się ferie w Gminie Żukowice. Wszystko za sprawą imprezy pn. „Dar serca dzieciom z powiatu”, którą wspólnie z Gminą Żukowice zainicjował powiat Głogowski.

Uczestników zabawy przywitali Wicestarosta Jeremi Hołownia, Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Głogowie - Krystyna Piasecka – Olejniczak oraz Sekretarz Gminy Żukowice – Emilia Prokopczak, która w imieniu Wójta Gminy Żukowice życzyła wszystkim wspaniałej zabawy.

Na powitanie można było zobaczyć wspaniały, pełen energii i dynamiki występ Grupy tanecznej, „Luzik” ze Szkoły Podstawowej w Nielubi. Ponadto niezapomnianych wrażeń dostarczyły nam pary taneczne: Malwina Wójt i Jan Mentel oraz Lena Murzyn i Ryszard Mentel  - Uczniowie Szkoły Podstawowej w Nielubi, którzy podobnie jak Grupa „Luzik”, podczas pięknej choreografii tanecznej nie pozwolili widowni na nudę, a nawet porwali publiczność do  tańca.

Po słowach wstępu i artystycznych występach najmłodsi udali się na salę gimnastyczną, gdzie ogromne dmuchańce sprawiły dzieciom wiele satysfakcji i radości. W przerwach od szaleńczych skoków i zjazdów odpoczywały przy kolorowankach i wyklejankach. Oprócz tego dzieci chętnie korzystały z możliwości pomalowania sobie twarzy. Nad bezpieczeństwem najmłodszych czuwali strażacy z OSP Kłoda i OSP Dobrzejowice.

GALERIA ZDJĘĆ
 
Top! Do góry