STRONA ARCHIWALNA - aktualny adres strony to https://www.zukowice.pl
Start
niedziela, 14 lipca 2024
ZBIÓRKA ELEKTROŚMIECI W GMINIE ŻUKOWICE Drukuj
środa, 04 marca 2020
Informujemy, że w dniu 19 marca 2020 r. na terenie Gminy Żukowice przeprowadzona będzie nieodpłatna zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Dzięki temu w ekologiczny i bezpieczny sposób będzie można pozbyć się zużytych lub niepotrzebnych sprzętów elektrycznych i elektronicznych.

Zadzwoń i zamów odbiór elektroodpadów  pod nr tel. (076) 831 42 41 wew. 45.

Zgłoszenia przyjmowanedo dnia 17 marca 2020 r.
Elektroodpady muszą być wystawione we wskazanym dniu odbioru do godz. 6:00 rano !!!

Elektroodpady należy gromadzić wyłącznie we wskazanym terminie przed swoją posesją, w miejscu łatwo dostępnym dla pracowników odbierających zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny. Właściciele nieruchomości wielolokalowych powinny wystawić elektrośmieci w miejsce gromadzenia odpadów zmieszanych.

Pamiętaj, aby oddawany zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny był kompletny! Niekompletny sprzęt i inne odpady nie będą zabierane!

Warto również pamiętać, że poza mobilnymi zbiórkami, elektrośmieci można oddawać przez cały rok w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, który znajduje się przy ul. Komunalnej 3 w Głogowie (Biechów).
PSZOK jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 08.00 do 15.00 oraz w soboty od godz. 8.00 do 14.00.

Zachęcamy do udziału w akcji !

Pamiętajmy! Wystawianie elektroodpadów poza terminami ich wywozu jest zaśmiecaniem, które traktowane jest jako wykroczenie, zagrożone karą grzywny.
 
Top! Do góry