STRONA ARCHIWALNA - aktualny adres strony to https://www.zukowice.pl
Start
niedziela, 14 kwietnia 2024
GMINNY DZIEŃ KOBIET „NA CYGAŃSKĄ NUTĘ” Drukuj
wtorek, 10 marca 2020
Dzień Kobiet to święto, które obchodzone jest na terenie Gminy Żukowice w sposób szczególny i na stałe wpisało się w kalendarz imprez. Jest wyrazem wdzięczności i pamięci o kobietach, które w znakomity sposób łączą życie prywatne i zawodowe.

Ostatnia sobota (7 marca) bez wątpienia należała do Naszych Pań. W świetlicy wiejskiej w Nielubi już po raz 10-ty zorganizowano Gminny Dzień Kobiet. Tegoroczne hasło przewodnie „na cygańską nutę” było okazją do spotkań, rozmów i wspólnej biesiady. W imprezie zorganizowanej z myślą o Paniach i specjalnie dla nich udział wzięło blisko 100 kobiet z terenu naszej Gminy jak również z Głogowa i okolic. Wszystkie Panie pojawiły się w pięknych, kolorowych ubraniach z akcentem cygańskim.

Uroczystość rozpoczęły gorące życzenia dla wszystkich pań złożone przez Wójta Krzysztofa Wołoszyna. Drogie Panie, życzę wam aby całe wasze życie było naprawdę niezwykłe. Aby wszystkie wasze plany, nawet te najbardziej abstrakcyjne udało się zrealizować. Życzę szczęścia, dzięki któremu te zamierzenia staną się realne. Zdrowia, które pomoże w ich realizacji i przyjaciół, z którym będziecie mogli świętować radość z waszych sukcesów – mówił Wójt Gminy.

Organizatorkami spotkania była Pani Emilia Prokopczak – Sekretarz Gminy i Pani Katarzyna Płuciennik–Wójt – Dyrektor Gminnej Biblioteki. Na gminnych obchodach Dnia Kobiet, nie mogło zabraknąć mężczyzn, którzy pełniąc rolę kelnerów zadbali o jadło i napitek dla Pań.
Jak co roku przybyłych gości przygotowano wiele atrakcji i wspaniałych nagród rzeczowych. Na uczestniczki imprezy czekały konkursy z nagrodami w których do wygrania były m.in. talony na zabiegi kosmetyczne, zestawy kosmetyków, bilety do kina i wiele, wiele innych

Bez wątpienia było to niezapomniane spotkanie.

Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę i…. zapraszamy za rok !!!

GALERIA ZDJĘĆ CZ. 1
GALERIA ZDJĘĆ CZ. 2
 
Top! Do góry