STRONA ARCHIWALNA - aktualny adres strony to https://www.zukowice.pl
Start
niedziela, 14 kwietnia 2024
DECYZJA RZĄDU: WSZYSTKIE PLACÓWKI OŚWIATOWE ZAMKNIĘTE Drukuj
środa, 11 marca 2020
W związku z decyzją Prezesa Rady Ministrów w całym kraju zostają zamknięte placówki oświatowe, ośrodki kultury, kina, teatry, ośrodki sportowe.

W Gminie Żukowice od najbliższego poniedziałku, od 16 do 25 marca, zamknięte będą placówki oświatowe i punkty przedszkolne. Rząd zdecydował także o zamknięciu ośrodków kultury i sportu.

Wójt Gminy Żukowice, w związku ze wzrostem zagrożenia zachorowań na choroby wirusowe i grypopodobne, w tym także możliwość rozprzestrzeniania się koronawirusa (COVID-19), zwraca się z prośbą do wszystkich Mieszkańców Gminy Żukowice o ograniczenie aktywności społecznej, o ograniczenie do minimum wizyt w instytucjach publicznych, min. w Urzędzie Gminy w Żukowicach, Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Nielubi, Gminnej Bibliotece Publicznej w Nielubi oraz w miarę możliwości załatwianie wszelkich spraw drogą elektroniczną bądź telefoniczną.

Prosimy o rozważność i zdrowy rozsądek. Na razie nie ma bezpośredniego zagrożenia. To wszytko to działania profilaktyczne, mające na celu zminimalizowanie zagrożenia.

W związku dynamiczną sytuacją możliwe, że ograniczany będzie dostęp do kolejnych miejsc użyteczności publicznej. Na bieżąco będziemy o tym informować.

Pełna informacja Ministerstwa Edukacji Narodowej -
https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach
 
Top! Do góry