STRONA ARCHIWALNA - aktualny adres strony to https://www.zukowice.pl
Start
sobota, 25 marca 2023
AzbestTRWAJĄ PRACE ZWIĄZANE Z USUWANIEM AZBESTU Drukuj
środa, 30 maja 2018
altW dniu 10 maja 2018 r. Wójt Gminy Żukowice podpisał umowę na realizację zadania pod nazwą: „Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Żukowice” w 2018 r.

Wykonawcą zadania jest firma: „7A” Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe, Władysław Bakinowski, Obora, ul. Różana 11, 59-335 Lubin.

Wartość przedmiotu zamówienia 5 676,48 zł brutto. Przewidywana ilość usuniętego azbestu: 10,20 Mg. Termin zakończenia zadania – 31 sierpnia 2018 r.

Usuwanie azbestu jest możliwe dzięki pozyskaniu dofinansowania w wys. 85 % z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu.
Więcej…
 
NABÓR WNIOSKÓW NA USUWANIE WYROBÓW ZAWIERAJĄCYCH AZBEST W 2018 ROKU!!! Drukuj
poniedziałek, 22 stycznia 2018
altWójt Gminy Żukowice informuje, że podobnie jak w latach poprzednich, istnieje możliwość pozyskania przez gminę dotacji na usuwanie wyrobów zawierających azbest z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu, który ogłosił konkursowy nabór wniosków związanych z usuwaniem azbestu na rok 2018. W przypadku otrzymania środków finansowych przez Gminę Żukowice, w ramach konkursu WFOŚiGW pokryje 85% kosztów związanych z usuwaniem wyrobów zawierających azbest, natomiast pozostałe 15% kosztów dla osób fizycznych zostanie sfinansowane z budżetu Gminy Żukowice.
 

UWAGA – Gmina nie będzie finansować 15% kosztów osobom prowadzącym działalność gospodarczą.

Dofinansowanie będzie dotyczyć pokrycia kosztów demontażu, zbierania, transportu oraz unieszkodliwienia zdemontowanych wyrobów azbestowych, nie będzie natomiast obejmować zakupu i wykonania nowego pokrycia dachowego.
Więcej…
 
NABÓR WNIOSKÓW NA USUWANIE WYROBÓW ZAWIERAJĄCYCH AZBEST W 2017 ROKU!!! Drukuj
czwartek, 22 grudnia 2016
Wójt Gminy Żukowice informuje, że podobnie jak w latach poprzednich, istnieje możliwość pozyskania przez gminę dotacji na usuwanie wyrobów zawierających azbest z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu, który ogłosił konkursowy nabór wniosków na rok 2017 w ramach programu: Program priorytetowy NFOŚiGW p.t.: „SYSTEM – Wsparcie działań ochrony środowiska i gospodarki wodnej realizowanych przez WFOŚiGW. Część 1) Usuwanie wyrobów zawierających azbest”. W przypadku otrzymania środków finansowych przez Gminę Żukowice, w ramach konkursu WFOŚiGW pokryje 85% kosztów związanych z usuwaniem wyrobów zawierających azbest, natomiast pozostałe 15% kosztów dla osób fizycznych zostanie sfinansowane z budżetu Gminy Żukowice.

UWAGA – Gmina nie będzie finansować 15% kosztów osobom prowadzącym działalność gospodarczą.

Dofinansowanie będzie dotyczyć pokrycia kosztów demontażu, zbierania, transportu oraz unieszkodliwienia zdemontowanych wyrobów azbestowych, nie będzie natomiast obejmować zakupu i wykonania nowego pokrycia dachowego.
Więcej…
 
MNIEJ AZBESTU NA TERENIE GMINY Drukuj
środa, 21 września 2016
altWójt Gminy Żukowice informuje, że zostało zakończone zadanie pn. „Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Żukowice” w 2016 roku.

Przedmiotowe zadanie polegało na demontażu wyrobów zawierających azbest  wraz z transportem i unieszkodliwieniem powstałego odpadu na przystosowanym składowisku oraz zebraniu wyrobów zawierających azbest złożonych na posesjach wraz z transportem i unieszkodliwieniem na przystosowanym składowisku.
Więcej…
 
TRWAJĄ PRACE USUWANIA AZBESTU Z TERENU GMINY ŻUKOWICE Drukuj
poniedziałek, 13 czerwca 2016
altTrwają prace, polegające na „Usuwaniu wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Żukowice” w roku 2016. Wyroby zawierające azbest zostaną usunięte z terenu 10 nieruchomości. Prace będą polegały na:
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 4
Top! Do góry